restauracje arianos białystok

W restauracjach Arianos Kebab Białystok macie Państwo możliwość zjedzenia świeżych dań kuchni orientalnej z najwyższej jakości składników. Są to najbardziej autentyczne kuchnie orientalne w Białymstoku znajdujące się w Galerii Jurowieckiej oraz Alfa Centrum. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, żeby wszystkie potrawy wyróżniały się smakiem i aromatem. To wszystko sprawia, że nasze restauracje to świetne miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół czy rodziny. Znajdą tutaj dla siebie coś zarówno zwolennicy dań mięsnych, jak i wegetarianie czy dzieci. Oferujemy wyśmienitą kuchnię i terminową obsługę w ciepłej i tętniącej życiem atmosferze, w której kontrola nad doznaniami kulinarnymi spoczywa w Twoich rękach. Na czele stoją jedni z najlepszych kucharzy kuchni orientalnej, którzy wnoszą do Arianos Kebab Białystok światowej klasy doświadczenie i finezję. Menu łączy azjatyckie wpływy i smaki, tworząc dania, które są zarówno oryginalne, jak i smaczne! Menu cieszy się dużym zainteresowaniem zawierając w sobie wykwintne dania takie jak chociażby szaszłyk Adana Urfa czy też grillowany filet z kurczaka oraz wątróbka.

logo3

zapraszamy na kebab białystok
NA POZIOM 2

Jako centrum mody, rozrywki i wybornych smaków Galeria Jurowiecka tworzy unikatową przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na 4 kondygnacjach oprócz sklepów z ulubionymi markami, znajduje się nowoczesna strefa gastronomiczna, market spożywczy, a także kino i klub fitness.

jak do nas trafić

Dodatkowe-informacje

zapraszamy na kebab NA POZIOM 2

Alfa Centrum to połączenie tradycji z nowoczesnością. Tutaj, w zabytkowych budynkach fabryki Eugeniusza Beckera, rzeczywistość przeplata się z wielką historią włókiennictwa. Atmosfera tradycji modowej i świetna lokalizacja – w ścisłym centrum Białegostoku – sprzyjają szaleństwu zakupów oraz spotkaniom towarzyskim. 

jak do nas trafić

Zapraszamy już dziś do Arianos Kebab Białystok!