restauracje arianos toruń

W restauracji Arianos Kebab Toruń macie Państwo możliwość zjedzenia świeżych dań kuchni orientalnej z najwyższej jakości składników. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, żeby wszystkie potrawy wyróżniały się smakiem i aromatem. Znajdujemy się w Galerii Toruń Plaza oraz Toruń Copernicus. Spośród wszystkich restauracji w sferze gastronomicznej Arianos Kebab Toruń zabierze cię w podróż do kuchni bliskiego wschodu. To idealne miejsce, żeby zatrzymać się po wyczerpującym shoppingu. Zapraszamy serdecznie wszystkich głodnych i zaciekawionych dobrze przyprawionych potraw oraz tych którzy nie mają czasu i chcą zjeść coś smacznego i szybkiego w podaniu. Arianios Kebab Toruń oferuję dania dla każdego. To wszystko sprawia, że nasze restauracje to świetne miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół czy rodziny. Spośród dań w menu możemy znaleźć takie potrawy jak:  rollo  kebab z mięsa wołowo-baraniego, oraz drobiowego. Dania na talerzu kebab z frytkami i surówkami, wątróbkę grillowaną, szaszłyki, sałatki oraz zestawy dla najmłodszych. Znajdą tutaj dla siebie coś zarówno zwolennicy dań mięsnych, jak i wegetarianie czy dzieci. Oferujemy wyśmienitą kuchnię i terminową obsługę w ciepłej i tętniącej życiem atmosferze. 

logo (1)

zapraszamy na kebab

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza to Centrum Dobrych Marek, a to oznacza, że znajdziesz u nas szeroką ofertę handlową oraz najmodniejsze kolekcje.  

Ponadto do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy kawiarnie i restauracje, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas.

 

jak do nas trafić

copernicus_fb

zapraszamy na kebab
na 1 piętro

Atrium Copernicus, którego nazwa pochodzi od największego syna miasta (Mikołaja Kopernika) jest najbardziej popularnym centrum handlowym w Toruniu. W centrum, głównie skierowanym na modę, znajdują się również punkty usługowe, gastronomiczne, rozrywka dla dorosłych i dla dzieci.

jak do nas trafić

Kebab Toruń