restauracja arianos warszawa

W restauracji Arianos Kebab Warszawa znajdującej się w Galerii Warszawa Północna macie Państwo możliwość zjedzenia świeżych dań kuchni orientalnej z najwyższej jakości składników. Zapraszamy na dania kuchni orientalnej. Charakteryzujące się wyrazistym smakiem i aromatem orientalnych przypraw. Każdy znajdzie coś dla siebie.  Nasza restauracja to świetne miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół czy rodziny. Znajdą tutaj dla siebie coś zarówno zwolennicy dań mięsnych, jak i wegetarianie oraz  dzieci.  Serwujemy kebab rollo dla zabieganych, falafel dla wegetarian, zestaw dla dzieci  –  czyli coś małego, oraz dania obiadowe takie jak kebab na talerzu, wątróbka, sałatki oraz przysmaki bliskiego wschodu takie jak szaszłyk.  Nasi kucharze tworzą autentyczną kuchnie ze świeżych i naturalnych składników. Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji. Pyszny posiłek po udanych zakupach wprawi cię w dobry nastrój na resztę dnia. 

Orientalna kuchnia w samym sercu kulinarnej Warszawa. W Arianos Kebab Warszawa korzystamy tylko ze świeżych produktów, a wszystkie potrawy przygotowywane są tuż przed podaniem. Łączymy tutaj pasję i doświadczenie kucharzy, będącymi mistrzami w tejże rodzaju kuchni, aby dla Państwa gotować z kreatywnością i zapałem. Zapraszamy w podróż do najdalszych zakątków kuchni orientalnej.

zapraszamy na kebab

Galeria Północna to nowoczesne centrum handlowe w północnej części Warszawy, stworzone z myślą o klientach lubiących zakupy, dobrą rozrywkę oraz aktywną formę spędzania czasu. Jako pierwsze centrum handlowe w Polsce otworzyliśmy na dachu ogród z naturalną roślinnością, tężnią solankową oraz atrakcjami dla najmłodszych, dzięki czemu wszyscy klienci mogą cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Posiadamy strefę food court z bezpośrednim wyjściem na ogród. 

Restauracja Arianos zaprasza na pyszny soczysty mięsny kebab, jak i wegetariański falafel kebab, falafel. Oferujemy też pyszne obiady w stylu orientalnym. 

jak do nas trafić

Kebab Warszawa